Muudetud 05 märts, 2021

Käesolevad müügitingimused kehtivad Helina Veebikoolitused UÜ Veebipoes ostu sooritamisel Veebipoe Omaniku ja Ostja vahel tekkivate õigussuhete kohta.

 

Veebipoe omanik on Helina Veebikoolitused UÜ, reg.nr 16132287, asukohaga Koidu 47 Keila linn Harjumaa 76609 Eesti.

Ostja on Veebipoes ostu sooritaja.

Veebipood on ostu sooritamise keskkond, mis asub domeenil www.helinaveebikoolitused.ee, nimetatud domeenide alamdomeenil, edu.mottetreening.ee lehtedel või mõnel mottetreening.kartra.com veebilehel.

 

Helina Veebikoolitused UÜ poolt müüdav Toode on elektrooniliselt edastatud koolitus.

 

1. Müügilepingu kehtivus, teenuse ja hinna info

 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest koolituse ostmisel.

 

Ost loetakse sooritatuks, kui Ostja on täitnud toote tellimusvormi ja tasunud koolituse eest makselingiga. 

 

Veebilehel müüdavate koolituste info on kirjas koolitust pakkuval müügilehel. Koolituse hind on samuti veebilehel välja toodud. Koolituse hinnale ei lisandu muid tasusid. Kõikide Veebpoes müüdavate koolituste hinnad on eurodes. 

2. Ostu sooritamiseks tehtavad vajalikud sammud

 

Müüdava koolituse müügilehel on välja toodud kogu koolituse kohta käiv info, sh koolituse hind.

 

Koolituse ostmiseks tuleb sisestada tellimis- või registreerimisvormi vajalikud andmed (tavaliselt ees- ja perekonnanimi, e-mail ja vajadusel ettevõtte nimi või muu ostu sooritamiseks vajalik info) ja klikata lingil "lähen maksma". Enne ostu sooritamist kinnitab Ostja, et on lugenud ja nõustub Veebipoe müügitingimustega. Seejärel saab ostu eest turvaliselt tasuda läbi järgmiste makselinkide:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay.

 

Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

 

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas: pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötajale Maksekeskus AS-le.

4. Koolitusinfo ja -materjalide kasutamine

 

Koolitusel jagatud info on mõeldud osalejatele isiklikuks kasutamiseks. Koolituse pakkuja ei vastuta õppematerjali kasutamisest tulenevate tulemuste ega tulemuste puudumise eest.

 

Veebileht ja selle osad (sh kuid mitte ainult Veebilehe müügipakkumused, pildid jmt) ning muud Veebilehe omaniku autoriõigusega kaitstavad objektid on eraldi autoriõigusega kaitstud teosteks, mida ei ole Ostjatel õigus Ostjaks olemise ajal ja ka pärast seda Veebipoe omaniku kirjaliku loata ühelgi juhul kasutada. Vaidluse korral loetakse, et tegemist on autoriõigusega kaitstava objektiga, mille autoriõigused kuuluvad Veebipoe omanikule.

6. Müügitingimuste muutmine

 

Veebipoel on igal ajal õigus ühepoolselt Veebipoe ja teenuste arengust Veebipoodi ja Müügitingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, sh Veebipoe tegevus lõpetada.

 

Veebipood kohustub teavitama Ostjat Müügitingimuste muudatustest oma veebilehel.

 

Müügitingimuste muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest Veebipoe lehel.

7. Vaidluste lahendamine

 

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info[at]helinaveebikoolitused.ee või helistada telefonil +372 56 469 714.

 

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste Komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud Lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.